İYİ Parti Kurucu Üyesi Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu istifa Etti.!

Genel Haberler

İYİ Parti Kurucu Üyesi Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu istifa etti

İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve İstanbul Milletvekili Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu, partisinden istifa ettiğini sosyal medya hesabından duyurdu. Yanıkömeroğlu, kuruluş amaç ve ilkelerinden uzaklaşma nedeniyle üzüntü duyduğunu belirtti ve ülkemizin çıkarlarına odaklanarak çalışmalarına devam edeceğini ifade etti.

İYİ Parti İstanbul Milletvekili ve partinin Kurucular Kurulu üyesi Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu, partisinden istifa etti. Yanıkömeroğlu, istifasına ilişkin yaptığı açıklamada, “Kuruluş amaç ve ilkelerimizden bir süredir uzaklaşmış olmanın üzüntüsü içerisindeyim. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ülkemin çıkarlarına öncelik vererek çalışmalarıma devam edeceğim” dedi.

İYİ Parti İstanbul Milletvekili ve Kurucular Kurulu üyesi Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu, partisinden istifa ettiğini açıkladı. Yanıkömeroğlu, istifasına ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Kurucular Kurulu üyesi olduğum İYİ Parti üyeliğinden istifa etmiş bulunmaktayım. Kuruluş amaç ve ilkelerimizden bir süredir uzaklaşmış olmanın üzüntüsü içerisindeyim. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ülkemin çıkarlarına öncelik vererek çalışmalarıma devam edeceğim.”