İYİ PARTİ OLAĞANÜSTÜ TOPLANDI

Bizden Haberler
İYİ Parti Afyonkarahisar il yönetimi olağanüstü toplanarak afet yaralarının koordinasyonlu bir şekilde sarılması için değerlendirmelerde bulundu.
İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı, deprem felaketinin yaralarını sarmak için ilk andan itibaren koordineli bir şekilde çalışıyor. Tüm kadroları ile hummalı bir çalışma yürüten il yönetimi, yaraların kısa bir süre içinde sarılması için olağanüstü toplantı gerçekleştirdi.
Afet konulu olağanüstü toplantıya başkanlık yapan İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, “yaraları hep birlikte saracağız” diyerek yardım kampanyasının koordinasyonunu değerlendirdi. Faaliyetler sırasında yapılması ve yapılmaması gerekenleri anlatan Mısırlıoğlu şöyle konuştu: “Bu acı felaketin yaralarını hep birlikte saracağız. İlk andan itibaren tüm kadrolarımızla birlikte hummalı bir çalışma yürütüyoruz. Ne mutlu ki bize çok kısa bir sürede koordine olabildik. Kadın erkek genç yaşlı demeden el ele verip yardımlarımızı topladık. Depremden zarar gören 10 ilimize ve tüm ülkemize bir kez daha geçmiş olsun diyorum.
Bu aziz milletin bölünmezliğini, yenilmezliğini bir kez daha görmüş olduk. Şucu bucu demeden herkes tek yürek oldu. İnşallah yaralarımızı en kısa sürede hep birlikte saracağız. Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın inşallah”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir